Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Велоекскурсія (9 клас)

Дата: 20 травня 2023 о 10:08
Автор: Левчук К. І.
242 перегляда

В рамках проєкту #НАБУТИСЯРАЗОМ, в #тиждень_безпеки_дорожнього_руху та з нагоди 560-ї річниці заснування села Шляхтинці (1463 р.) 18.05.23. здобувачі освіти 9 класу, вони ж випускники найпрекраснішої гімназії ім. О.Г.Барвінського, зі своїм класним керівником Іваніцькою О.І. та директором (вчителем історії) закладу Левчук К.І. здійснили велоекскурсію історичними місцинами свого рідного села.

Бо воістину пророчі слова: “Хто не знає свого минулого, немає майбутнього”. Перед екскурсією  учасники пригадали головні правила з безпеки руху велосипедистів. Прогулянка – чудовий спосіб відвідати пам’ятні місцини , споглядати мальовничу природу, зміцнити здоров’я, а ще, це чудова можливість відірватися від моніторів комп’ютерів, екранів телевізорів, додати трішки руху до свого життя та отримати неймовірні емоції. З одного боку, він менш виснажливий, ніж піші походи – можна подолати більшу відстань за менший час, побачивши пам’ятки (Церква Пресвятої Трійці (1674 р., кам'яна), капличка Матері Божої (2011 р.), школа (від 1999 — імені О. Барвінського), клуб, пожежно-рятувальна станція, бібліотека, ФАП, відділення зв'язку, сквер пам’яті Героїв небесної сотні, символічна могила Борцям за волю України), та  до яких складно дістатися пішки (місцеве кладовище, де знаходиться могили перепоховання героїв УПА та першої дружини О.Барвінського Софії Шумпетер, ботанічний заказник місцевого значення «Шляхтинецький», пам'ятник 5-м повстанцям сотні «Бурлаки», полеглим 21 травня 1945 року в Шляхтинецькому лісі (1990).

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.